6 грудня - День Збройних Сил України

2018-12-06

/Files/images/011novini_2016/noyabr/army_1-tmb-270x180.jpg

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 6 грудня, привітав українських військовослужбовців з Днем Збройних Сил України.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів і всіх благ!

З нагоди Дня Збройних Сил України в навчальних закладах району були проведені уроки мужності, військово-спортивні свята "Ну-мо, хлопці!", "Козацький гарт", спортивні змагання, тематичні класні години тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 69