• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини, анонси, оголошення
  • Фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Дню Землі «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини».

Фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Дню Землі «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини».

2017-04-27

/Files/images/0111nov2017/aprel_2017/dwUtiMxv9Ho.jpg

19.04.17 – 21.04.17 Відбувся ХХІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Дню Землі «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини». У заочному турі фестивалю переможцями стали вихованці гуртка «Кераміка» (керівник Подрєзова О.С.) – Одаренко Марія, Баранова Єлизавета, Подрєзов Костянтин. Вони стали представниками Харківської області у фестивалі, прийняли участь у очному турі в номінації «Види українського народного мистецтва». В цій номінації ІІ місце зайняв Подрєзов Костянтин, за роботу «Мій прадід», і отримав Диплом та Кубок фестивалю. Команда «Смайл», в яку увійшли діти Харківської делегації зайняла І місце в творчій майстерні «Щаслива родина – щаслива Україна». Програма фестивалю також включала робочі майстерні - по яким проводився основний конкурс фестивалю, майстер - класи, екскурсії та розваги для дітей і керівників гуртків, які прийняли участь у фестивалі. Атмосфера заходу була дуже тепла та доброзичлива.

Кiлькiсть переглядiв: 14