Святкування Дня Перемоги

2017-05-10

/Files/images/0111nov2017/may_2017/18320627_413112462392276_7336205495186154771_o.jpg

Свято, присвячене Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулось 9 травня на шести майданчиках Новобаварського району.

На свято завітали ветерани, місцеві жителі, школярі, керівники районної адміністрації.

Свято організовано під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за підтримки керівництва адміністрації Новобаварського району, депутатського корпусу і приватних підприємців.

Для жителів Новобаварського району була підготовлена ​​розважальна програма з виступами заслужених артистів України, творчих дитячих колективів, театральними сценками та святкової фото-зоною РЕТРО, на якій були представлені унікальні експонати - мото та автотранспорту!

Привітали ветеранів та висловили вдячність за їх подвиг голова адміністрації Новобаварського району Цибульник Т.А., депутат Харківської обласної ради Ткаченко О.Ю., депутат Харківської обласної ради Кузнєцова Г.В., депутат Харківської міської ради Медведєв Ю.І., директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко О.І., директор КСП «Харківміськліфт» Топчій О.О., директор підприємства «SANTAN» Паламарчук О.М., приватний підприємець Цибульник Н.Ю.

Під час проведення свята на всіх майданчиках працювали майстер-класи по виготовленню паперових голубів миру та аква-грим, у яких з великим задоволенням брали участь діти дошкільного та молодшого шкільного віку. Виготовлені роботи діти дарували ветеранам. І з цього починалося знайомство та спілкування.

Традиційним стало пригощання польовою кашею у ветеранському кафе.

Свято вийшло теплим, зі сльозами на очах. Бажаємо всім щастя, здоров’я та мирного неба!


Галерея "9 травня"

Кiлькiсть переглядiв: 16