Районні батьківські збори

2017-05-23

/Files/images/0111nov2017/may_2017/18623272_419860515050804_8077400252637391096_o.jpg

23 травня пройшли районні батьківські збори на базі Харківської гімназії №65. Батьки учнів шкіл та вихованців дитячих садків зібралися, щоб обговорити з керівництвом району, депутатами і підприємцями, які піклуються про район, всі хвилюючі питання і підвести підсумки 2016/2017 навчального року.

На загальних зборах з представниками батьківської ради, яке традиційно проходить кожні півроку в районі, взяли участь глава адміністрації Новобаварського району Тетяна Анатоліївна Цибульник, депутати Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко і Ганна Вікторівна Кузнєцова, депутат Харківської міської ради Юрій Ігорович Медведєв, а також директор компанії "SANTAN" Олександр Михайлович Паламарчук, директор КСП "Харківміськліфт" Олексій Олександрович Топчій і приватний підприємець Неллі Юріївна Цибульник.

В рамках заходу начальник Управління освіти Новобаварського району Харківської міської ради Олена Федорівна Світлична розповіла батькам дітей про нові досягнення в сфері освіти за минулі півроку, про профільні міські програми, поліпшення матеріально-технічної бази установ, виконані та заплановані ремонтні роботи в школах та дитячих садках, про повсякденне життя дітей та їх результати навчання.

Детальніше про життя і здобутки району в інших сферах, таких як житлово-комунальне господарства, організація масових свят та заходів та інші, присутнім розповіла голова районної адміністрації Тетяна Анатоліївна Цибульник. У присутніх була можливість задати будь-які питання, що цікавлять жителів району. Діалог відбувся, і за всю виконану роботу протягом півроку керівництво Батьківської ради подякувало команді Новобаварського району.

Також під час заходу до батьків звернулися: депутат Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко, депутат міської ради Юрій Ігорович Медведєв і директор КСП "Харківміськліфт" Олексій Олександрович Топчій, які розповіли про подальші життєві плани ...

Після закінчення загальних зборів у батьків школярів і вихованців дитсадків також була можливість поспілкуватися з гостями і звернутися з особистих питань після офіційної частини заходу.

Кiлькiсть переглядiв: 29