V щорічний фестиваль перемог "Гордість і надія Новобаварського району"

2017-05-31

/Files/images/0111nov2017/may_2017/18836834_423038911399631_5207264453749821214_o.jpg

31 травня 2017 року в Харківській гімназії № 65 Харківської міської ради Харківської області відбулася важлива подія в житті навчальних закладів Новобаварського району - V фестиваль перемог "Гордість і надія Новобаварського району", на якому були присутні почесні гості: депутат Харківської міської ради Ю.І. Медведєв,заступник Голови Адміністрації Новобаварського району О.В. Жученко, директор комунального спеціалізованого підприємства «Харківміськліфт» О.О. Топчій, генеральний директор компанії «SANTAN» О.М. Паламарчук, начальник Управління освіти Новобаварського району О.Ф. Світлична.

У п'ятий раз вшановували обдарування району. Це інтелектуали – переможці та призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, обласного етапу конкурсу-захисту Малої академії наук, учнівських турнірів та конкурсів, артисти, художники, вокалісти, спортсмени, команди-призери міських та обласних конкурсів і турнірів, найменші юні таланти-вихованці дошкільних навчальних закладів Новобаварського району, а також педагогічні працівники, які показали високий рівень майстерності та професіоналізму.

Фестиваль перемог – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за навчальний рік, які наполегливо працювали цей час. За плідну працю кожен повинен отримати нагороду. А нагород було чимало, адже учні гідно відстоювали честь Новобаварського району під час обласних та Всеукраїнських виставок, конкурсів і змагань, демонструючи набуті знання та вміння.

Їх імена були вписані в книгу славетних досягнень освіти Новобаварського району, ініціатором створення якої є глава адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Т.А. Цибульник.

Все це переконливо доводить, що шлях до вдосконалення - філософія сучасного життя, яка співзвучна з девізом Новобаварського району: "Бути першими - бути кращими!"

Ми вітаємо всіх з перемогами і сподіваємось, що таких успіхів буде в їхньому житті ще багато, бо вони – справжні харків′яни , а Харків – місто переможців!

Кiлькiсть переглядiв: 27