20.02.2018 відбувся районний семінар для вчителів предмета «Захист Вітчизни»

2018-02-21

/Files/images/01111novini_2018/DSC02874.JPG

20 лютого 2018 року на базі ХСШ № 162 відбувся районний семінар для вчителів предмета «Захист Вітчизни» за темою: «Навчання вогневій підготовці учнів старших класів за допомогою автоматизованого програмного забезпечення інтерактивного тиру».

Мета семінару:

- ознайомлення з досвідом роботи вчителя предмета «Захист Вітчизни», керівника гуртка «Влучний стрілець» Вендичанського А.М.;

- ознайомлення вчителів предмета «Захист Вітчизни» ЗЗСО Новобаварського району з програмно-апаратним комплексом «Інтерактивний тир».

Відкрив семінар Соколов В.М. – керівник РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни». Семінар складався з 2-х блоків: - теоретичного та практичного. В теоретичній частині семінару виступив з доповіддю «Шкільний інтерактивний тир – незамінний комплекс для початкової військової підготовки, нові можливості для навчання в сучасній українській школі» Вендичанський А.М. – вчитель предмета «Захист Вітчизни» ХСШ

№ 162. Практичний блок складався з майстер класу за темою: «Виконання вправ базової вогневої підготовки» в якому прийняли участь учні старших класів. По закінченні семінару були підведені підсумки.

Кiлькiсть переглядiв: 83