Олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

2018-04-18

/Files/images/01111novini_2018/2018aprel_/путевка 2.jpg

14 квітня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Департаментом освіти в рамках реалізації основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018 – 2022 роки проведено ХVІ міську олімпіаду випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

6учнів – переможціврайонногоетапу – змагалися з трьохнавчальнихпредметів – «Українськамова», «Математика», «Природознавство».

За рішеннямжурі, буловизначено4переможці нашого району. Вони нагороджені Дипломами Департаменту освіти та подарунками.

Дипломом І ступенявідзначений ГонтарКирило, ученьХарківськоїзагальноосвітньоїшколи № 54, з навчального предмета «Математика» (вчитель Бутко Олена Миколаївна).

Дипломом ІІ ступенянагороджений Конопля Владислав, ученьХарківськоїзагальноосвітньоїшколи № 153, з навчального предмета «Природознавство» (вчитель Боженова Ірина Олегівна).

Визнанопереможцямиолімпіади в номінаціях:

- Вареник Катерину, ученицю Харківської загальноосвітньої школи № 54, у номінації «Майбутній математик» (вчитель Бутко олена Миколаївна);

- Воловника Никиту, учняХарківськоїзагальноосвітньоїшколи № 153, у номінації «Юнийбіолог» (вчитель Мартинова Олена Вікторівна);

Усіучасникиолімпіадиотрималисертифікати та заохочувальніпризи. Урочистий, святковийнастрійучнямстворювалидитячітворчіколективиХарківськоїспеціалізованоїшколи №17 та Центру дитячої та юнацькоїтворчості №3. Школярііззадоволеннямпереглянули концертно-пізнавальнупрограму ««Мандрівка в КраїнуЗнань»», відвідаливиставкутворчихробітгуртківців, музеїлози та історії закладу.

Вітаємо переможців, їх учителів та батьків!

/Files/images/01111novini_2018/2018aprel_/Путевка 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 102