Закінчення табірної зміни

2018-06-15

/Files/images/01111novini_2018/2018_iyun/табір.jpg

Сьогодні в таборах відпочинку з денним перебуванням, які працювали на базі закладів загальної середьої освіти Новобаварського району було дуже весело і водночас сумно. Сумно тому, що закінчилася табірна зміна і завтра вже буде тихо на шкільних подвір’ях. Але це все ж не зіпсувало настрою дітям. Вони веселилися і відпочивали ще з більшим натхненням.

Протягом трьох тижнів у 16 таборах з денним перебуванням було охоплено відпочинком більше трьох тисяч дітей.

/Files/images/01111novini_2018/Закриття табору Веселка (2).jpg

А для здійснення змістовного та корисного відпочинку учнів 5-8, 10 класів вдало використовувалась практика фукціонування літніх мовних загонів. До роботи у мовних загонах залучалися носії мови (громадська організація АЙСЕК), студенти факультету іноземної філології ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, ХНУ ім. В.Н.Каразіна і навіть організатори проектів мовних таборів у Східній Європі.

Яскравими моментами табірного життя стали масові заходи, проведені працівниками Центру дитячої та юнацької творчості, станції юних техніків. Ними проведені : гра-подорож «Казкова країна», пізнавальна гра «У світі пригод», культурно-етнографічний квест «Кольори нашого роду», конкурси на кращу іграшку-сувенір із бісеру, на кращий сувенір-оберіг з природніх матеріалів, квілінг-конкурс на кращу композицію «Квіти», на кращу модель вітрильника, складання птахів, плаваючих моделей у традиційному орігамі, а також постійно проводилися гурткова робота на базі ДЗВ.

/Files/images/01111novini_2018/Ранкова зарядка таб. Веселка при ХЗОШ 153 (1).jpg /Files/images/01111novini_2018/Ранкова зарядка таб. Веселка при ХЗОШ 153 (2).jpg

Попереду дітлахів очікують нові цікаві відкриття і пригоди, що щиро дарує їм літній відпочинок.

Галерея...

Кiлькiсть переглядiв: 99