Старт «Нової Української школи»

2018-09-12

/Files/images/01111novini_2018/2018-sentyabr_/39_класс.jpg

Старт «Нової Української школи» в Новобаварському районі для більш, ніж 1000 учнів 1-х класів стартував 3 вересня. У місті Харкові другий рік впроваджується інклюзивна освіта. У нашому районі - перший рік за заявами батьків відкрито три 1-х інклюзивних класа в школах №№ 65, 81, 130.

Замість оцінок - похвала, важкі портфелі та табеля залишилися в минулому, а в перший час підручники і зовсім не потрібні. І якщо раніше адаптуватися до навчального процесу дітям було складно, то тепер все відбувається поступово, в розважальній, інтерактивній формі.

Навчання засноване на педагогіці партнерства, розвитку життєвих компетентностей, що дає можливість виховати патріота, здатного до саморозвитку та самовдосконалення.

Навчальні кабінети сучасно облаштовані, 8 зон, де дитина в невимушеній формі відпочиває і вчиться, розвивається. Одинарні парти, сучасна техніка, відкриті шафи, доступні матеріали, щоб дитина могла в будь-який момент підійти, доторкнутися, розібратися.

Думати, висловлювати власну думку та аналізувати - саме такими компетенціями будуть володіти школярі Новобаварського району!

Галерея ...

Кiлькiсть переглядiв: 56