НУШ- ВЕСЕЛЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

2018-11-01

/Files/images/01111novini_2018/2018_oktyabr/1.jpg

30 жовтня Палац студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» гостинно відкрив двері чотирнадцятому сезону ігор Харківської відкритої шкільної ліги КВК під назвою "Нова українська школа - перезавантаження", зібравши повний зал глядачів і 22 найкращі команди Харкова та гостей нашого міста.

Новий сезон, новий зал для ігор, новий формат авторитетного і професійного журі, як і різноманітність стилів і гумору, нікого не залишили байдужим.

Величезне спасибі організаторам цього веселого свята за відмінне почуття гумору і стилю, змістовне дозвілля, розвиток дитячих здібностей і чудовий настрій всіх, хто насолоджувався цим дійством.

Команда КВК Новобаварського району ХЗОШ № 76 "Life is Good" з абсолютним результатом пройшла в сезон і вже 22 листопада повернеться на цю сцену в чверть фіналі Харківської відкритої шкільної ліги КВК.

Команда КВК "Life is Good" вже дванадцятий раз представляє наш чудовий Новобаварський район в сезоні Харківської міської шкільної ліги КВК. Бажаємо команді весело колобродити на сцені і дарувати всім відмінний настрій!

Кiлькiсть переглядiв: 87