На допомогу юному досліднику

АнтипрезентаціяЗакачати...
Етапи проведення наукового дослідженняЗакачати...
Науковий апарат дослідженняЗакачати...
Зразок схеми презентаціїЗакачати...
Приклад презентації переможцяЗакачати...
Основні вимоги до науково-досліницької роботи МАНЗакачати...
Методичні рекомендації щодо написання, оформлення і представлення учнівських науково-дослідницьких робіт Закачати...

Наказ МОН України №259 від 24.03.2014 "Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України"

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт.

Мережа гуртків КЗ «Харківська обласна МАН» (Будинок вчителя)Закачати...
Наказ ДНіО №26 від 20.02.2018 "Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році"Закачати...
Наказ УО від 11.09.2018 № 216 "Про організацію роботи районного відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році"Закачати...
Наказ ДНіО від 17.09.2018 №231 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році"Закачати...
Установча конференція МАН 2018-2019Закачати...
Наказ УО від 12.10.2018 №266 "Про участь учнів закладів освіти району в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році"Закачати...
Наказ УО від 25.09.2018 № 244 "Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році"Закачати...

Перемоги на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

9 та 10 лютого 2019 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт конкурсу-захисту МАН у відділеннях «Історія», «Іноземні мови» та секціях «Хімія», «Екологія», «Загальна біологія», «Селекція і генетика» та «Прикладна математика».

Команді Новобаварського району є, чим пишатися:

Богнібова Поліна, учениця 11 класу ХЗОШ № 54, посіла I місце в секції «Селекція та генетика» (наукові керівники Платонова Л.О., учитель біології ХЗОШ №54, Шуба Р.Т., керівник гуртка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради»). У травні Поліна буде представляти Харківську область на Всеукраїнському етапі конкурсу.

У секції «Англійська мова» маємо два призових місця:

Іванова Олександра, учениця 11 класу ХСШ № 162 посіла I місце (науковий керівник Зінченко О.О., учитель англійської мови ХСШ №162). Олександра теж буде представляти Харківську область на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Русов Іван, учень 10 класу ХСШ № 162 посів II місце (науковий керівник Накрапльонна Л.А., учитель англійської мови ХСШ №162).

У секції «Німецька мова» маємо два призових місця:

Староверова Анастасія, учениця 11 класу КЗ «ХСШ № 93» посіла I місце (науковий керівник Зоріна Т.М., учитель німецької мови КЗ «ХСШ №93»).

Батозький Владислав, учень 9 класу ХСШ № 162 посів III місце (науковий керівник Щербакова О. В., учитель німецької мови ХСШ №162).

У секції «Французька мова» Бондаренко Валерія, учениця 10 класу ХСШ № 162, посіла II місце (науковий керівник Завсеголова К.В,, учитель французької мови ХСШ № 93).

У секції «Історія України» маємо два перших місця, які завоювали: Котіна Валерія, учениця 11 класу ХГ № 39 (науковий керівник СкворцоваІ.А., учитель історії ХГ № 39) та Петленко Гліб, учень 11 класу ХЗОШ № 54 (науковий керівник Пристюк Н. П., учитель історії ХЗОШ №54).

Найдьонов Кирил, учень 10 класу ХЗОШ № 28 посів III місце у секції «Археологія» (науковий керівник Квітковський В. І., учитель історії ХЗОШ №28).

Одаренко Марія, вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради», посіла II місце у секції «Етнологія» (науковий керівник Подрєзова О.С., керівник гуртка «Гончарство, кераміка та художня обробка пластичних мас» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради»).

Гріманова Катерина, учениця 10 класу ХЗОШ № 76 посіла III місце в секції «Загальна біологія» (наукові керівники Малік Н.А., вчитель біології, хімії ХЗОШ №76, Шуба Р. Т., керівник гуртка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради»).

Демченко Олександра, учениця 11 класу ХЗОШ № 137 посіла III місце в секції «Екологія» (науковий керівник Бєлкіна О. В., учитель біології ХЗОШ № 137).

На жаль, зовсім трохи до перемоги не вистачило таким учням:

Козленко Катерині, учениці 9 класу ХГ № 65 (науковий керівник Борисенко Л.М., вчитель хімії ХГ № 65) у секції «Хімія»;

Сиротюку Микиті, учню 8 класу КЗ «ХЗОШ № 79» (науковий керівник Корба Ю.В., вчитель математики ХЗОШ № 79») у секції «Прикладна математика»;

Голікову Леву, учню 11 класу ХСШ № 162 (науковий керівник Старіченко С. М., учитель історії та правознавства ХСШ №162) у секції «Історичне краєзнавство».

Від щирого серця вітаємо переможців та учасників конкурсу і їхніх наукових керівників та зичимо їм натхнення на подальші перемоги!

Кiлькiсть переглядiв: 512