День першокласника «Подорож до бібліотеки».

/Files/images/011novini_2016/Безымянный.png

16 вересня 2016 р. в бібліотеці-філії №20 ім. М.Кисляк ЦБС Жовтневого району м. Харкова, для учнів 1-го класу ЗОШ №92, було проведено день першокласника «Подорож до бібліотеки».

Діти відгадували загадки, брали активну участь у вікторині «Відгадай улюбленого героя», ознайомилися з книгами, представленими на книжковій виставці «Жили-були книжки» та подивилися мультфільм. Наприкінці заходу була проведена екскурсія по бібліотеці.

Літературно-народознавчий вечір «Маруся Чурай – співоча берегиня України»

/Files/images/011novini_2016/1-iyun/Безымянный.png

15 вересня 2016 р. в бібліотеці-філії №20 ім. М.Кисляк ЦБС Жовтневого району м. Харкова, в рамках клубу «Барвінок», для учнів 7-8 класів ЗОШ №92, відбувся літературно-народознавчий вечір «Маруся Чурай – співоча берегиня України».

Присутні прослухали розповідь про життя напівлегендарної складачки пісень. На заході лунали українські пісні та вірші присвячені Марусі Чурай


Галерея "25 липня вечір запитань та відповідей «Гроно цікавинок про Україну» у бібліотеці"

25 липня 2016 року в бібліотеці-філії №1 ім.М.О.Некрасова ЦБС Жовтневого району м. Харкова, в рамках клубу «Ерудит», пройшов вечір запитань та відповідей «Гроно цікавинок про Україну»: до 25-річчя Незалежності України.

Україна - найбільша країна в Європі. Вона має славетну історію та унікальні культурні традиції. Багато пам`яток, які нагадують нам про минуле нашої країни, збереглося на українських теренах.

Про середньовічні замки Західної України, Славетні українські міста - Луцьк, Чернігів, Білу Церкву, Умань, Львів довідались відвідувачі бібліотеки. Захід був проілюстрований книжковою виставкою «Україна моя - пишна квітка».


Галерея "15 липня захід "Літо, літо-краса!" у бібліотеці"

15 липня 2016 року в бібліотеці-філії №23 ім. М.Ю.Лермонтова Жовтневої ЦБС м. Харкова, для дітей 4-7 років студії дитячого розвитку "Веселка", було проведено свято літа "Літо, літо-краса!".

На заході було показано лялькову виставу "Літо на 12 балів". Діти познайомилися з бібліотекою, дізналися цікаві факти про життя живої природи, взяли участь у конкурсі "Почитаємо, пограємо, казки відгадаємо". В читальному залі була оформлена книжкова виставка "Скарбниці казкарів світу".

Кiлькiсть переглядiв: 1