• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Управління освіти

Основні напрями розвитку освіти у Новобаварському районі на 2016/2017 навчальний рік

1. Забезпечити якісну реалізацію нових Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти в 4-х та 7-х класах.
2. Продовжити роботу щодо підвищення професійної компетентності вчителів з метою забезпечення якості кожного уроку.
3. Посилити національно-патріотичний характер навчання та виховання; переорієнтувати навчальні заклади на нову модель виховної роботи, що базуватиметься на формуванні патріотизму, на громадянських, державницьких та військово-патріотичних аспектах.
4. Забезпечити реалізацію державної політики щодо підвищення якості дошкільної освіти та відповідності змісту освіти дітей старшого дошкільного віку вимогам Базового компонента дошкільної освіти, чинним програмам в умовах різних форм здобуття дошкільної освіти.
5. Продовжити роботу щодо виконання районних програм:
• Обдаровані діти Новобаварського району
• Школа повного дня
• Розвиток учнівського та молодіжного руху
6. Посилити роботу з обдарованою і талановитою молоддю, різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей.
7. Активізувати роботу щодо формування основ здорового способу життя, охорони життя, здоров’я учасників навчально-виховного процесу, безпеки життєдіяльності учнів та педагогів.
8. Організувати тісну взаємодію керівників навчальних закладів та фахівців психологічних служб щодо регулювання і формування здорового соціально-психологічного клімату в колективах.
9. Продовжити роботу щодо залучення учнів та вихованців навчальних закладів до участі у гуртках та секціях у позашкільних навчальних закладах району.
Кiлькiсть переглядiв: 9871